0910 801 690
Manažérka 3G Fit Club

MÁME PRE VÁS TRÉNERA

Neviete cvičiť?
Poradíme Vám,
ako správne cvičiť
a ako byť fit.

Robo Krkoška

Osobný tréner, Silová a kondičná príprava,
Základy vzpierania, Kruhové tréningy, Tréningy pre deti a mládež, Certifikácie: Kondičný tréner I. stupňa


Filozofia trénera:
Sila – „Fyzická sila (tvrdá práca/tréning), mentálna sila (vytrvalosť) a duchovná sila (láska a prijatie) sú kľúčom k neustálemu rastu.“ Rickson Gracie

Zo svojej vlastnej skúsenosti viem, že silový tréning a jeho výhody nie sú limitované iba na fyzickú rovinu. Pravidelným trénovaním vzniká zdravý návyk, ktorý má uplatnenie v každej oblasti života. Nie je žiadne tajomstvom, že najúspešnejší a najpoctivejší ľudia pravidelne športujú a trénujú. Silového tréningu sa netreba báť. Opak je pravdou! Benefity, ktoré v sebe skrýva, nás môžu naozaj príjemne prekvapiť!

Vzpieranie - vo svojom voľnom čase sa aktívne venujem trénovaniu vzpierania. Tento šport má bohužiaľ u nás zlú povesť, ktorá vznikla na základe všeobecne zaužívaných predsudkov, mýtov a poloprávd. Dnes sa našťastie stáva viac populárnym a teší sa vo svete čoraz väčšiemu záujmu.
Mojou úlohou ako trénera je ukázať, že vzpieranie nie je rizikovým športom. Vzpieranie dokáže posilniť celé telo, zlepšiť kardiovaskulárny systém , metabolizmus a spaľovanie tukov. Okrem toho prvky vzpierania zlepšujú mobilitu a výbušnosť, ktorá nájde uplatnenie takmer v každom športe. Technický rozmer tohto športu nám zároveň ponúka neustále možnosti rozvoja a pokroku.

Jednoduchosť - základom úspešného tréningového programu je jeho nenáročnosť a efektivita. Svojim klientom viem ponúknuť tréningy, ktoré budú zamerané na tie najpodstatnejšie a najúčinnejšie pohybové vzorce, ktoré sú aplikovateľné v každodennom živote. Všetky „omáčky“, ktoré tréning komplikujú a nemajú žiadnu hodnotu a zmysel dávame preč. Jednoduchosť je kľúčom, ktorý umožňuje trénovať dlhodobo, s radosťou a pozitívnymi výsledkami.

Telefón: 0918 672 404
E-mail: robokrkoska@gmail.com
PROGRAM NA TENTO TÝŽDEŇ

rezervujte si miesto
na skupinové tréningy

DIAGNOSTIKA VÁŠHO TELA

IN BODY 230 – je prístroj, ktorý je jeden z najspoľahlivejších prístrojov na diagnostiku a analýzu zloženia Vášho tela.

KAVIAREŇ

K príjemnej atmosfére klubu po cvičení patrí posedenie s priateľmi pri dobrej káve. Pre členov klubu zľavy až do 30 %.

Partneri

Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých počítačov, analytické a štatistické účely. Táto stránka môže obsahovať aj cookies tretích strán. Ak budete pokračovať v používaní stránky, považujeme to za vyjadrenie súhlasu.

Oprava a rekonštrukcia plochej strechy - viac na www.imrex.sk